Skaņas Terapija

Skaņas Terapija nav paredzēta, lai klausītos skaistu un/vai profesionāli radītu mūziku.

Skaņas Terapija (Sound Medicine) caur dažādu skaņu un frekvenču kombinācijām (kas dažkārt var šķist disonējošas) var kliedēt un līdzsvarot iestrēgušo un to, kas vairs nedarbojas - emocijās, domās, bio-laukā un dvēselē (skatīt sadaļu Lasāmviela).

Tā kā apkārt viss ir nepārtraukti kustīga enerģija (vibrācija) un viss pastāv laikā un telpā vienlaicīgi – iespējams atrast tās emocionāli/mentālās frekvences, kuras ir kristalizējušās un traucē kopējai enerģijas cirkulācijai.

Skaņa neko neinterpretē, tātad, tā spēj apiet ļoti aktīvo domāšanas mehānismu un nonākt tieši tur, kur tā ir vajadzīga.

Mūsu datorizētā laikmeta valodā runājot - tas ir kā tīrāmais disks, kurš uzsūc un notīra visu lieko, kas sakrājies kādā mehānismā un traucē tam strādāt labi.

Individuālajā konsultācijā (15 min) tiek izstāstīts kā process darbojas un kura no iespējām ir vispiemērotākā.

Individuālā Skaņas Terapija (40 minūtes ) – caur Skype

Mūzikas ierakstu klausīšanās terapija – individuāli sagatavots ieraksts tieši jūsu vajadzībām (zemāk neliels piemērs par toksiskām emocijām).


Raksti mums uz lasvata.info@gmail.com

1 min vingrinājums

radio frekvences

Šajā piemērā skaņa darbojas līdzīgi kā pārslēdzot radio programmu. Tās nolūks ir ātri mainīt iestrēgušas domas un nepatīkamas emocijas, kuras radušās saskarsmē. Iedomāties, ka tiešām – REĀLI grozu radio kloķi. Ātrs, bet efektīvs paņēmiens. Protams, var klausīties atkārtoti. :)


Skaņas uztvere un apstrāde ir komplicēts process, kas katram cilvēkam ir individuāls. Skaņas terapijā izmanto balsi un dažādu intrumentu kombinācijas. Piedāvājam paklausīties dažus piemērus.

SV Miers 1


SV Miers 2


SV Līdzsvars


Instrumenti

Attēlos redzami daži instrumenti, kurus izmanto skaņas terapijā (skaņas kamertoņi, zvaniņi - tingšas, kristāla un metāla dziedošie trauki).