“Latvju zīmju mandalas”.


Uz brīdi aicinām Jūs nolikt malā ikdienas steigu un kopā ar mums doties aizraujošā ceļojumā – Latvju zīmju maģiskajā pasaulē! Šim ceļojumam būs vajadzīga tikai krāsaino zīmuļu kārbiņa, un tas varēs sākties.
Lai krāsošanas process būtu vēl tīkamāks, ir radīta arī latviešu autoru veidota īpaša mūzika. Tā atbalstīs, uzmundrinās, nomierinās, iedvesmos. Vai arī vienkārši būs klāt - brīdī, kurā krāsa, forma un skaņa satiksies.
Vaira Vīķe- Freiberga ir uzrakstījusi grāmatiņai ļoti iejūtīgus ievadvārdus: “Ne katram ir pa spēkam izadīt latvisku cimdu pāri, vai noaust Lielvārdes jostu. Latvju rakstus izkrāsot savā brīvajā laikā ir iespējams katram.”
Vēlam, lai šī krāsojamā grāmatiņa kopā ar piemērotu mūziku, būtu veids, kā mazināt stresu un steigu, ļaujoties radošai Latvju zīmju radīšanas meditācijai un atpūtas brīžiem sev.
Ar Sauli- Pasaulē!
P.S. Grāmatas cena komplektā ar CD – 12,22 EUR (piegāde iekļauta, Omniva pakomāts)
Tiem, kas vēlas šo grāmatiņu iegādāties, lūdzam sazināties - lasvata.info@gmail.com

Par komplektā iekļautā mūzikas cd iespējām, iedarbību un ieguvumiem.

Mūzika bez vārdiem ļauj apklusināt un apstādināt domu skrējienu. Apstādinātas domas atbrīvo nervu sistēmu no tur sakrātās spriedzes. Jo mazāk spriedzes nervu sistēma glabā un akumulē, jo vairāk jaunu ideju, līdzsvara, miera un prieka var atgriezties mūsu ķermenī, mūsu telpā, mūsu saskarsmē, mūsu ikdienā un mūsu dzīvē. Tā ir meditācija bez piepūles.

Mūzika ir organizēta, sakārtota skaņa, tāpēc var teikt, ka tās iedarbība ir ļoti līdzīga pārtikas iedarbībai. Daži produkti ir saskanīgi, citi nav. Dažus produktus organisms pārstrādā viegli, citiem šis process prasa daudz vairāk laika un enerģijas.

Šī mūzika ir veidota tā, ka tā var palīdzēt nervu sistēmai pārstrādāt milzīgo informācijas apjomu, ar ko dienas laikā saskaramies, daudz vieglāk, apejot domāšanas ierasto mehānismu.

Klausoties šo mūziku regulāri, ne tikai krāsojot mandalas, ir iespējami vēl arī citi ieguvumi:

  • Labāks miegs
  • Vieglāka informācijas uztvere un apstrāde
  • Emocionāls līdzsvars
  • Jaunas idejas, jauni risinājumi
  • Izpratnes paplašināšanās
  • Vieglāka lēmumu pieņemšana